The Crown- Game

The Crown Korona Rzeczpospolitej- Game

Jest to gra MMORPG (online role-playing game), oznacza to, że w tym samym czasie duża liczba graczy może grać ze sobą w realiach XVI – XVII wiecznej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Podobnie jak w innych rodzajach gier fabularnych gracz wciela się w postać, kierując jej działaniami. Fabuła gry obliguje gracza do dokonywania wyborów, które skutkują trudnymi do przewidzenia konsekwencjami. Największym wyzwaniem stawianym przed graczem jest obrona kraju poprzez systematyczną budowę świetniejszej od innych potęgi magnackiej, być może nawet zwieńczonej koronacją. Fabuła gry osadzona jest w XVI i XVII wieku czyli w realiach Rzeczpospolitej elekcyjnej. Rozgrywka toczy się na terenie Królestwa Polskiego oraz Wielkiego Księstwa Litewskiego z uwzględnieniem ówczesnej geografii. Możemy przemieszczać się pomiędzy największymi polskimi i zagranicznymi miastami. Celem gry jest poznanie przez gracza realiów świata tych czasów. Pomagają przy tym bardzo ciekawie skonstruowane postacie, zarówno historyczne np. król Jan III Sobieski, Hetman Hieronim Augustyn Lubomirski lub hetman Jerzy Sebastian Lubomirski, jaki również postacie z naszego narodowego skarbu literatury – trylogii Sienkiewicza „Ogniem i Mieczem” – Zagłoba, Bohun i inni.

Mamy przyjemność poinformować, że głównym lektorem w naszej grze jest nie kto inny jak Daniel Olbrychski!
 
Nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale wielokrotnie będzie można usłyszeć jego głos podczas rozgrywki. Przypominamy, że to właśnie Pan Daniel ożywił tak istotną dla naszej literatury postać Kmicica, która również pojawi się w naszej grze.

Zobacz też nas na naszych portalach internetowych oraz wejdź na oficjalną stronę gry i już dziś stań się królem Rzeczpospolitej!